TOP 5 Nejprodávanější pánské peněženky v roce 2020

Jaké jsou nejlepší pánské peněženky od Antorini?

Poznejte pánské kožené peněženky ANTORINI. Základ výroby pánských peněženek tvoří mistrovská rukodělná práce a přírodní materiály s důrazem na zdlouhavé procesy zpracování kůží, jejichž výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost.

Společným rysem každé pánské kožené peněženky je vždy snaha vymanit se z šedého průměru a dosáhnout dokonalosti v každém směru.

Nepřehlédněte prémiovou řadu unikátních kožených peněženek v Dapper stylu, které vás ohromí. Extravagantní peněženky pro sebevědomé muže, kteří chtějí zdůraznit svou individualitu.

Precizní ruční práce v kombinaci s krásnými italskými kůžemi vdechují každé peněžence jedinečnou krásu a eleganci. Moderní kombinace barev dává okusit nezaměnitelný pocit prestiže a luxusu. Kožené peněženky ANTORINI patří mezi špičku v pánských doplňcích pro náročné muže.

Kolekce byla vyrobena z nejkvalitnějších přírodních materiálů. Základ tvoří mistrovská rukodělná práce a přírodní materiály s důrazem na zdlouhavé procesy zpracování kůží, jejichž výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost.

Věděli jste, že pánské peněženky ANTORINI z nové kolekce Essence a Dapper Style vznikly ve spolupráci s českými návrháři?

Přečtěte si: Tipy na vánoční dárky.

Pánské peněženky

Pořadí Název Obrázek Rozměry

 1.

Pánská kožená peněženka Elite, černá

 pánská peněženka elite  10,5 x 9 x 2 cm

 2.

Pánská kožená peněženka Elite, modrá s bílým vnitřkem

 Pánská peněženka 10,5 x 9 x 2 cm

 3.

Pánská kožená peněženka, Excellence Terre, černá

 pánská kožená peněženka terre  10,5 x 9 x 2 cm

 4.

Pánská kožená peněženka, modro-červená

 luxusní pánská peněženka  10,5 x 9 x 2 cm

 5.

Hnědá pánská peněženka

 luxusní pánská peněženka černo-hnědá  10,5 x 9 x 2 cmPánské peněženky

Přidat komentář

Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.