Jsme evropská akciová společnost se sídlem v Praze.
Zaměřujeme se na výrobu koženého zboží, hedvábných, kašmírových
a dalších doplňků z přírodních materiálů pod značkou ANTORINI®.

Zboží vyrábíme výhradně ruční výrobou
v Evropské unii včetně všech komponentů.  

Více informací o výrobě najdete na stránce VÝROBA >

Našim cílem je přinášet vám vysoce kvalitní výrobky nadčasového designu, které vám budou sloužit po celé roky. Všichni členi našeho týmu jsou tu pro vás. Snažíme se neustále o pokrok a překonávání vašich očekávání. Výrobky pro vás pečlivě balíme do dárkových krabiček a plníme i ty nejnáročnější přání, která nám voláte na naši zákaznickou linku +420 728 657 147.

ANTORINI® - to jsou designové výrobky z přírodních materiálů navržené českými a italskými designery.

 
Soustředíme se především na ruční výrobu kožených výrobků (peněženky, kabelky, diáře a další), výrobků z hedvábí (například kravaty a šátky), kašmíru (například šály a ponožky) a dalších přírodních materiálů. Zboží vyrábíme výhradně ruční výrobou v Evropské unii včetně všech komponentů.  

Máte-li jakékoli přání, neváhejte nás kontaktovat a my se budeme snažit udělat maximum pro jeho splnění. Přejeme vám, abyste si užili nakupování v našem eshopu a měli radost z krásného kvalitního zboží, které pro vás navrhujeme a vyrábíme.
Výroba ANTORINI

O značce ANTORINI®

Na počátku naší historie byla touha po dokonalosti, vášeň pro krásu a úcta k tradiční rukodělné výrobě a postupům, jež vzešly z tisícileté evropské historie. Na počátku naší cesty stálo porozumění niterným potřebám kulturního člověka a jeho hledání harmonie a rovnováhy.

S hlubokou úctou ke všem, kteří dnes i v minulosti šli touto cestou, jsme se spojili s těmi, kdož stejně jako my zasvětily svůj živost lásce po kráse a touze po umu lidských rukou, abychom s radostí a ctí nabízeli skvostné výrobky, abychom s Vámi sdíleli radost z nich.

Kde se vyrábí zboží ANTORINI®

Jsme hrdí na to, že veškeré výrobky ANTORINI a jejich komponenty vyrábějí výhradně ti nejlepší evropští řemeslníci ovládající tradiční postupy. Všechny továrny se nacházejí výhradně v Evropě v těchto zemích:
Kde se vyrábí ANTORINI
Ve svém vlajkovém butiku ANTORINI.CZ nabízíme výrobky vyráběné výhradně z přírodních materiálů té nejvyšší kvality, navrhované s úctou k tradičním hodnotám a designu pramenícího ze synergie tvarů, barev a materiálů. Produktů, které díky své nadčasovosti neztrácí na své hodnotě.

Jsme přesvědčeni, že vášeň a radost z námi nabízeného sortimentu, z těchto nádherných výrobků, naplní i vás.