ANTORINI® je značkou designových výrobků z přírodních materiálů navržených českými a italskými designery. 

Hlavní oblastí je vysoce kvalitní ruční výroba kožených výrobků (peněženky, kabelky, diáře a další), výrobků z hedvábí (například kravaty a šátky), kašmíru (například šály a ponožky) a dalších přírodních materiálů. Zboží vyrábíme výhradně ruční výrobou v Evropské unii včetně všech komponentů.  

Našim cílem je přinášet vám vysoce kvalitní výrobky nadčasového designu, které vám budou sloužit po celé roky. Všichni členi našeho týmu jsou tu pro vás. Snažíme se neustále o pokrok a překonávání vašich očekávání. Výrobky pro vás pečlivě balíme do dárkových krabiček a plníme i ty nejnáročnější přání, která nám voláte na naši zákaznickou linku.

Máte-li jakékoli přání, neváhejte nás kontaktovat a my se budeme snažit udělat maximum pro jeho splnění. Přejeme vám, abyste si užili nakupování v našem eshopu a měli radost z krásného kvalitního zboží, které pro vás navrhujeme a vyrábíme.

Výroba ANTORINI

O značce ANTORINI®

Na počátku naší historie byla touha po dokonalosti, vášeň pro krásu a úcta k tradiční rukodělné výrobě a postupům, jež vzešly z tisícileté evropské historie. Na počátku naší cesty stálo porozumění niterným potřebám kulturního člověka a jeho hledání harmonie a rovnováhy.

S hlubokou úctou ke všem, kteří dnes i v minulosti šli touto cestou, jsme se spojili s těmi, kdož stejně jako my zasvětily svůj živost lásce po kráse a touze po umu lidských rukou, abychom s radostí a ctí nabízeli skvostné výrobky, abychom s Vámi sdíleli radost z nich.

Kde se vyrábí zboží ANTORINI

Jsme hrdí na to, že veškeré výrobky ANTORINI a jejich komponenty vyrábějí výhradně ti nejlepší evropští řemeslníci ovládající tradiční postupy. Všechny továrny se nacházejí výhradně v Evropě v těchto zemích:

Kde se vyrábí ANTORINI

Ve svém vlajkovém butiku ANTORINI.CZ nabízíme výrobky vyráběné výhradně z přírodních materiálů té nejvyšší kvality, navrhované s úctou k tradičním hodnotám a designu pramenícího ze synergie tvarů, barev a materiálů. Produktů, které díky své nadčasovosti neztrácí na své hodnotě.

Jsme přesvědčeni, že vášeň a radost z námi nabízeného sortimentu, z těchto nádherných výrobků, naplní i vás.