Výroba ANTORINI

Na počátku naší historie byla touha po dokonalosti, vášeň pro krásu a úcta k tradiční rukodělné výrobě a postupům, jež vzešly z tisícileté evropské historie. Na počátku naší cesty stálo porozumění niterným potřebám kulturního člověka a jeho hledání harmonie a rovnováhy.

S hlubokou úctou ke všem, kteří dnes i v minulosti šli touto cestou, jsme se spojili s těmi, kdož stejně jako my zasvětily svůj živost lásce po kráse a touze po umu lidských rukou, abychom s radostí a ctí nabízeli skvostné výrobky, abychom s Vámi sdíleli radost z nich.

Kde se vyrábí zboží ANTORINI

Jsme hrdí na to, že veškeré výrobky ANTORINI a jejich komponenty vyrábějí výhradně ti nejlepší evropští řemeslníci ovládající tradiční postupy. Všechny továrny se nacházejí výhradně v Evropě v těchto zemích:

Kde se vyrábí ANTORINI

Ve svém vlajkovém butiku ANTORINI.CZ nabízíme výrobky vyráběné výhradně z přírodních materiálů té nejvyšší kvality, navrhované s úctou k tradičním hodnotám a designu pramenícího ze synergie tvarů, barev a materiálů. Produktů, které díky své nadčasovosti neztrácí na své hodnotě. Jsme přesvědčeni, že vášeň a radost z námi nabízeného sortimentu, z těchto nádherných výrobků, naplní i Vás.