Společnost LUSSOLIBE Milano SE, Petrská 1168/29, 110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika, IČO: 07145454, DIČ: CZ07145454, spisová značka: H 2135 vedená u Městského soudu v Praze, e-mail info@antorini.cz, telefonní číslo +420 728 657 147, adresa provozovny LUSSOLIBE Milano SE, Na Parkánech 394/6, 390 01 Tábor, Česká republika, IČO provozovny: 1012610187 vydává při prodeji zboží prostřednictvím internetového obchodu www.antorini.cz (dále jen “webová stránka”) tato Pravidla řazení nabídek zboží.


Společnost LUSSOLIBE Milano SE potvrzuje, že internetové stránky www.antorini.cz nejsou online tržištěm ve smyslu zákona 634/1992 Sb., zákon o ochraně spotřebitele. Společnost LUSSOLIBE Milano SE není zprostředkovatelem mezi prodávajícími a nakupujícími.

 

Pokud na našich webových stránkách přejdete do kategorie zboží a zvolíte vlastní řazení zboží, měli byste vědět, že pro zobrazování zboží podle vámi preferovaných kritérií výběru používáme následující pravidla.

1. ŘAZENÍ SEKCE "NEJPRODÁVANĚJŠÍ"

V této sekci jsou zobrazovány nejprodávanější produkty ve zvolené kategorii za poslední měsíc. Zboží je řazeno tak, že prodávanější produkty jsou řazeny před méně prodávané.

2. ŘAZENÍ SEKCE "Podle názvu A - Z"

V této sekci jsou zobrazovány produkty abecedně od začátku abecedy dle názvu produktu ve zvolené kategorii. Zboží je řazeno tak, že produkty s počátečním písmenem blíže písmenu A jsou řazeny před produkty blíže písmenu Z.

3. ŘAZENÍ SEKCE "Podle názvu Z - A"

V této sekci jsou zobrazovány produkty abecedně od konce abecedy dle názvu produktu ve zvolené kategorii. Zboží je řazeno tak, že produkty s počátečním písmenem blíže písmenu Z jsou řazeny před produkty blíže písmenu A.

4. ŘAZENÍ SEKCE "Nejnovější"

Zboží je zobrazeno na základě data přidání výrobku na internetové stránky s tím, že později vložené produkty jsou řazeny před dříve vložené.

5. ŘAZENÍ SEKCE "Nejstarší"

Zboží je zobrazeno na základě data přidání výrobku na internetové stránky s tím, že dříve vložené produkty jsou řazeny před později vložené.

6. ŘAZENÍ PODLE CENY

  • Nejdražší

Zboží je zobrazeno na základě aktuální prodejní ceny s tím, že zboží s nejvyšší prodejní cenou je řazeno před zboží s nižší cenou. Zboží, které má stejnou prodejní cenu je pak řazeno podle doby vložení do katalogu. Později vložené produkty jsou řazeny před dříve vložené.

  • Nejlevnější

Zboží je zobrazeno na základě aktuální prodejní ceny s tím, že zboží s nejnižší prodejní cenou je řazeno před zboží s vyšší cenou. Zboží, které má stejnou prodejní cenu je pak řazeno podle doby vložení do katalogu. Později vložené produkty jsou řazeny před dříve vložené.

7. ŘAZENÍ SEKCE "TOP"

Zboží je zobrazeno na základě našeho manuálního ručního výběru. Produkty jsou řazeny tak, že nejdříve se zobrazují produkty našeho výběru před ostatními produkty z nabídky. Upřednostňovány jsou produkty skladem a produkty s větší prodejností oproti produktům již vyprodaným a málo prodávaným. 

Tato Pravidla řazení nabídek zboží jsou platná od 6. 1. 2023.