Dámský diář pro elegantní ženy ve zlaté barvě

Objevili jsme pro vás ty nejkrásnější a nejstylovější diáře na rok 2023. Vstupte do světa krásného plánování času. Nová kolekce kožených diářů na rok 2023 se nese ve znamení krásy a dokonalosti.

Ruční zapisování poznámek a plánování času

Ženy milující ruční psaní poznámek ocení kombinace kalendáře a zápisníku. Diář kombinuje smysl pro praktické plánování času s atraktivním nadčasovým designem. V nové exklusivní kolekci prestižní značky ANTORINI najdete diáře různých tvarů, barev a povrchů.

dámský diář

Diáře jsou k dispozici ve velikostech A5 a A6. Mezi nejstylovější patří luxusní kožené diáře s pozlacenou kroužkovou mechanikou. V kolekci nechybí ani elegantní diáře pro pány v decentních barvách. 

kožený dámský diář

Naprosto úchvatné jsou multifunkční diáře s vyměnitelným kalendářem s pevnou vazbou. Už víte, jaký bude váš nový diář na rok 2023?

Dámský diářUkázka dárkového balení

Doporučujeme: Dámský diář ve zlaté barvě

Pod rukama zkušených řemeslníků vznikla jedinečná zlatá kolekce vyrobená z překrásných zářivých kůží inspirovaná doteky italského slunce. Nechte se okouzlit září a rozmanitostí světelných tónů. Luxusní kůže na výrobu této kolekce byly exkluzivně pro ANTORINI vyrobeny v prestižní italské koželužně. Díky speciální technologii výroby mají kůže Saffiano vyšší odolnost a jsou tyto kůže naprosto jedinečné. 

Krásný diář je jako stvořený pro ženy, ze kterých čiší energie, hravost a radost ze života. Diář z nové kolekce je plný ženskosti a hravé krásy. Ať už si ho vezmete s sebou kamkoli, skvěle souzní s vašim pozitivním vyzařováním. 

Kombinace kalendáře s pevnou vazbou a poznámkového bloku poskytuje dokonalou synergii pro tvůrčí, pracovní i studijní potřeby.

To vše v dokonalém zpracování a za použití nejlepších italských kůží. Mistrovské skloubení ryzí praktičnosti, nadčasovosti a pravé italské lásky pro krásu a šarm.

Další tipy na diáře s vyměnitelnou náplní najdete v tomto článku nebo přímo v kategorii kožené diáře.

Diář je možné dle potřeby užít jako:

 • diář (denní nebo týdenní)
 • diář + poznámkový blok 
 • poznámkový blok samostatně (zasunutí zeshora i ze strany)
 • deník s linkovanými či nelinkovanými stránkami
 • kombinace poznámkového bloku a deníku
 • osobní kniha vín s poznámkovým blokem
 • pětiletý kalendář s poznámkovým blokem
 • linkovaný deník - mix barevných papírů (modrá, červená, zelená, krémová, hnědá, šedá, fialová, růžová a lososová, každá barva po 16-ti listech)
 • moje zahrada (anglicky - italsky)
 • adresář

 • Všechny vnitřní vložky jsou samostatně vyjímatelné pro pozdější archivaci a dokoupení nových. Slaďte svůj nový diář s zlatým dámským náramkem.

   

  Další vybavení diáře:

  • levá vnitřní strana desek: 7 kapsiček na vizitky a karty, 3 vertikální přihrádky na poznámky
  • pravá vnitřní strana desek: vertikální kapsa po celé délce, horizontální kapsa pro poznámky či pro zasunutí poznámkového bloku (poznámkový blok je součástí balení), poutko na psací potřebu v kombinaci kůže a gumičky pro možnost uchycení psacích nástrojů různých šířek

  Rozměry: 24 (výška) x 19 cm (šířka) x 2 cm
  Materiál: italská telecí kůže Saffiano

  Náplně do desek je možné dokupovat po celý rok. Kalendáře mohou být multijazyčné i české (multijazyčná náplň - angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština, španělština a japonština). Kniha vín obsahuje italský a anglický jazyk.

  Pětiletý kalendář obsahuje angličtinu, italštinu, němčinu a francouzštinu. Rozložení pětiletého kalendáře je 5 dní na jednu stránku bez uvedení roku. Kalendář je tak možné kdykoli začít používat a dopsat aktuální rok.

  Poznámkový blok je součástí balení.
  Dodáváme v dárkovém balení.
  Vyobrazená pera nejsou součástí desek.

  Diář může být i velmi krásným vánočním dárkem, přečtěte si další tipy na vánoční dárky. Budete-li vybírat dárek pro ženu, neváhejte nahlédnout také do kategorií kabelky, dámské peněženky a šátky.


  Luxusní dámský diář

  NOVINKA PRO ROK 2023: ZLATÝ DÁMSKÝ DIÁŘ V KŮŽI SAFFIANO


  Přidat komentář

  Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.