Dámský diář pro elegantní ženy ve zlaté barvě

Objevili jsme pro vás ty nejkrásnější a nejstylovější diáře na rok 2020. Vstupte do světa krásného plánování času. Nová kolekce kožených diářů na rok 2020 se nese ve znamení krásy a dokonalosti.

Ruční zapisování poznámek a plánování času

Ženy milující ruční psaní poznámek ocení kombinace kalendáře a zápisníku. Diář kombinuje smysl pro praktické plánování času s atraktivním nadčasovým designem. V nové exklusivní kolekci prestižní značky ANTORINI najdete diáře různých tvarů, barev a povrchů.

Diáře jsou k dispozici ve velikostech A5 a A6. Mezi nejstylovější patří luxusní kožené diáře s pozlacenou kroužkovou mechanikou. V kolekci nechybí ani elegantní diáře pro pány v decentních barvách.

Naprosto úchvatné jsou multifunkční diáře s vyměnitelným kalendářem s pevnou vazbou. Už víte, jaký bude váš nový diář na rok 2020?

Dámský diář

Doporučujeme: Dámský diář ve zlaté barvě

Pod rukama zkušených řemeslníků vznikla jedinečná kolekce Essence vyrobená z překrásných zářivých kůží inspirovaná doteky italského slunce. Nechte se okouzlit září a rozmanitostí světelných tónů.

Luxusní kůže na výrobu této kolekce byly exkluzivně pro ANTORINI vyrobeny v prestižní italské koželužně. Díky speciální technologii výroby mají kůže unikátní vintage vzor, díky nimž jsou tyto kůže naprosto jedinečné.

Kombinace kalendáře s pevnou vazbou a poznámkového bloku poskytuje dokonalou synergii pro tvůrčí, pracovní i studijní potřeby.

To vše v dokonalém zpracování a za použití nejlepších italských kůží. Mistrovské skloubení ryzí praktičnosti, nadčasovosti a pravé italské lásky pro krásu a šarm.

Další tipy na diáře s vyměnitelnou náplní najdete v tomto článku nebo přímo v kategorii kožené diáře.

Diář je možné dle potřeby užít jako:

 • diář (denní nebo týdenní)
 • diář + poznámkový blok 
 • poznámkový blok samostatně (zasunutí zeshora i ze strany)
 • deník s linkovanými či nelinkovanými stránkami
 • kombinace poznámkového bloku a deníku
 • osobní kniha vín s poznámkovým blokem
 • pětiletý kalendář s poznámkovým blokem
 • linkovaný deník - mix barevných papírů (modrá, červená, zelená, krémová, hnědá, šedá, fialová, růžová a lososová, každá barva po 16-ti listech)
 • moje zahrada (anglicky - italsky)
 • adresář

 • Všechny vnitřní vložky jsou samostatně vyjímatelné pro pozdější archivaci a dokoupení nových.

   

  Další vybavení diáře:

  • levá vnitřní strana desek: 7 kapsiček na vizitky a karty, 3 vertikální přihrádky na poznámky
  • pravá vnitřní strana desek: vertikální kapsa po celé délce, horizontální kapsa pro poznámky či pro zasunutí poznámkového bloku (poznámkový blok je součástí balení), poutko na psací potřebu v kombinaci kůže a gumičky pro možnost uchycení psacích nástrojů různých šířek

  Rozměry: 24 (výška) x 19 cm (šířka) x 2 cm
  Materiál: italská hovězí kůže

  Náplně do desek je možné dokupovat po celý rok. Kalendáře mohou být multijazyčné i české (multijazyčná náplň - angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština, španělština a japonština). Kniha vín obsahuje italský a anglický jazyk.

  Pětiletý kalendář obsahuje angličtinu, italštinu, němčinu a francouzštinu. Rozložení pětiletého kalendáře je 5 dní na jednu stránku bez uvedení roku. Kalendář je tak možné kdykoli začít používat a dopsat aktuální rok.

  Poznámkový blok je součástí balení.
  Dodáváme v dárkovém balení.
  Vyobrazená pera nejsou součástí desek.

  Diář může být i velmi krásným vánočním dárkem, přečtěte si další tipy na vánoční dárky pro rok 2020.


  Luxusní dámský diář


  Přidat komentář

  Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.