Kapesní zápisníky: Luxus a nadčasová elegance

Kapesní zápisníky, které ještě neznáte: Luxusní značka ANTORINI nepromítá svou osobitou eleganci pouze do luxusních kravat a šátků, ale také do koženého zboží.

Důkazem je nová řada luxusních kapesních zápisníků, která je dokonalým estetickým propojením současných trendů s jasně rozpoznatelnými prvky ikonických kolekcí.

Luxusní must-have zápisníky vyrobené s láskou a precizností se pyšní mimo jiné zářivými odstíny zlatých a stříbrných kůží, které jsou naprosto jedinečné. Zápisníky jsou dárkově balené a mohou se stát krásným dárkem pro ženy.

Zlatý kapesní zápisník

Zlatý zápisník ANTORINI Essence

Pod rukama zkušených řemeslníků vznikla jedinečná kolekce Essence vyrobená z překrásných zářivých kůží inspirovaná doteky italského slunce.

Nechte se okouzlit září a rozmanitostí světelných tónů. Luxusní kůže na výrobu této kolekce byly exkluzivně pro ANTORINI vyrobeny v prestižní italské koželužně.

Díky speciální technologii výroby mají kůže unikátní vintage vzor, díky nimž jsou tyto kůže naprosto jedinečné.

ANTORINI návrháři změní váš pohled na kapesní zápisníky. Přestože zachovali úzké a praktické proporce, podařilo se jim zápisník doplnit o praktickou kapsičku na vizitky či poznámky a podélnou kapsu po celé délce zápisníku s možností uložení poznámek a českých bankovek.

Díky tomu se vám do rukou dostává krásný módní doplněk vyznačující se ryzí praktičností.

Kožené zápisníky

K zápisníku je možné dokupovat i další zlaté doplňky jako jsou dámské peněženky nebo diáře.

Luxusní zápisníky zářivých barev

Čisté linie a elegance doprovázená tou nejjemnější kůží a propracovanými stehy, které odkazují na rukodělnou zručnost řemeslníků ANTORINI, dávají pocítit skutečnou výjimečnost.

Pokud vás nová kolekce zaujala, můžete vybírat z široké palety barev. Kapesní zápisníky zakoupíte v našem obchodě na stránkách www.antorini.cz.

Černý zápisník
O značce ANTORINI

ANTORINI je značkou koženého zboží a luxusních dárků s důrazem kladeným na vysokou kvalitu. Každý výrobek je pečlivě navržen Antorini designéry a propracován do nejmenších detailů.

Ať už se jedná o kůži, hedvábí, kašmír nebo stříbro, vždy ucítíte, že jde o materiál nejvyšší kvality a je vyroben s mimořádnou pečlivostí.

Asi nejlepším dokladem mimořádnosti značky ANTORINI jsou pánské kravaty, které produkuje. Naprostá dokonalost, s níž se setkáváme u skládaných kravat, je proslulá.

Pro výrobu se používá velký díl vysoce kvalitní hedvábné látky, která se ručně skládá a následně ručně šije. Výsledek je impozantní, kravaty jsou naprosto dokonalé ve všech směrech.

ANTORINI má rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a zakázkovou výrobou širokého sortimentu luxusních firemních dárků. Díky vlastnímu týmu talentovaných návrhářů poskytuje výjimečné služby v oblasti vývoje nových produktů přímo na míru firemním zákazníkům.

Objevte tipy na luxusní vánoční dárky.

Přidat komentář

Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.