Kapesní zápisníky: Luxus a nadčasová elegance

Kapesní zápisníky, které ještě neznáte: Luxusní značka ANTORINI nepromítá svou osobitou eleganci pouze do luxusních kravat a šátků, ale také do koženého zboží.

Důkazem je nová řada luxusních kapesních zápisníků, která je dokonalým estetickým propojením současných trendů s jasně rozpoznatelnými prvky ikonických kolekcí.

Luxusní must-have zápisníky vyrobené s láskou a precizností se pyšní mimo jiné zářivými odstíny zlatých a stříbrných kůží, které jsou naprosto jedinečné. Zápisníky jsou dárkově balené a mohou se stát krásným dárkem pro ženy.

Zlatý kapesní zápisník

Zlatý zápisník ANTORINI Essence

Pod rukama zkušených řemeslníků vznikla jedinečná kolekce Essence vyrobená z překrásných zářivých kůží inspirovaná doteky italského slunce.

Nechte se okouzlit září a rozmanitostí světelných tónů. Luxusní kůže na výrobu této kolekce byly exkluzivně pro ANTORINI vyrobeny v prestižní italské koželužně.

Díky speciální technologii výroby mají kůže unikátní vintage vzor, díky nimž jsou tyto kůže naprosto jedinečné.

ANTORINI návrháři změní váš pohled na kapesní zápisníky. Přestože zachovali úzké a praktické proporce, podařilo se jim zápisník doplnit o praktickou kapsičku na vizitky či poznámky a podélnou kapsu po celé délce zápisníku s možností uložení poznámek a českých bankovek.

Díky tomu se vám do rukou dostává krásný módní doplněk vyznačující se ryzí praktičností.

Kožené zápisníky

K zápisníku je možné dokupovat i další zlaté doplňky jako jsou dámské peněženky nebo diáře.

Luxusní zápisníky zářivých barev

Čisté linie a elegance doprovázená tou nejjemnější kůží a propracovanými stehy, které odkazují na rukodělnou zručnost řemeslníků ANTORINI, dávají pocítit skutečnou výjimečnost.

Pokud vás nová kolekce zaujala, můžete vybírat z široké palety barev. Kapesní zápisníky zakoupíte v našem obchodě na stránkách www.antorini.cz.

Černý zápisník
O značce ANTORINI

ANTORINI je značkou koženého zboží a luxusních dárků s důrazem kladeným na vysokou kvalitu. Každý výrobek je pečlivě navržen Antorini designéry a propracován do nejmenších detailů.

Ať už se jedná o kůži, hedvábí, kašmír nebo stříbro, vždy ucítíte, že jde o materiál nejvyšší kvality a je vyroben s mimořádnou pečlivostí.

Asi nejlepším dokladem mimořádnosti značky ANTORINI jsou hedvábné šátkypánské kravaty, které produkuje. Naprostá dokonalost, s níž se setkáváme u skládaných kravat, je proslulá.

Pro výrobu se používá velký díl vysoce kvalitní hedvábné látky, která se ručně skládá a následně ručně šije. Výsledek je impozantní, kravaty jsou naprosto dokonalé ve všech směrech.

ANTORINI má rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a zakázkovou výrobou širokého sortimentu luxusních firemních dárků. Díky vlastnímu týmu talentovaných návrhářů poskytuje výjimečné služby v oblasti vývoje nových produktů přímo na míru firemním zákazníkům. Přečtěte si, co o módních doplňcích ANTORINI píše prestižní magazín VOGUE.

Objevte tipy na luxusní vánoční dárky.


SOUVISEJÍCÍ
Slim peněženky

TOP 5 Slim peněženky na karty a bankovky

Zápisníky

 

Přidat komentář

Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.