Pařížská ulice a její nejluxusnější obchody

Pařížská ulice v Praze (někdy nazývaná také Pražská třída) patří mezi vyhlášená místa nejluxusnějších obchodů. Ulici najdeme v Praze na Starém Městě v městské části Praha 1. Pařížská ulice se spolu s ulicí Na Příkopě pravidelně objevuje ve statistikách mezi prvními desítkami nejdražších nákupních ulic světa.

Centrum luxusu na Pařížské

V mnoha zahraničních městech a velkoměstech se centrem luxusu, ve kterém se nacházejí obchody luxusních značek, stává více vyhlášených míst. Praha má ale poměrně malé centrum a nákupních tříd nemá tolik jako v jiných velkých městech, většinu luxusních obchodů proto najdete v ulici Na Příkopě nebo právě v Pařížské ulici. Mnohé luxusní značky ale svůj luxusní butik soustřeďuje pouze do online prostředí. Příkladem je luxusní shop značky ANTORINI, její oficiální obchod pro Českou republiku Antorini.cz je takovou „Pařížskou ulicí online“.

V tomto luxusním online butiku najdete exkluzivní kolekce módních doplňků, luxusní kabelky, peněženky, šátky, kravaty, aktovky, ale také bytové doplňky do bytu a kanceláře nebo velmi prestižní luxusní výrobky z ryzího stříbra.

Nejvěhlasnější nákupní destinace

A jak vypadá žebříček nejvěhlasnějších nákupních destinací podle společnosti Cushman & Wakefield? Mezi nejdražší ulice světa patří Hongkong - Causeway Bay, na druhém místě New York - Upper 5th Avenue, na třetím místě Londýn - New Bond Street, ulici Na Příkopě v Praze najdeme na 18. místě.

Ulice Na Příkopě spolu s Pařížskou ulicí patří k nejvíce prestižním ulicím v České republice, Pařížská je pak navíc známá také ve světě jako jedna z nejluxusnějších právě díky nejluxusnějším butikům.

Přečtěte si, jaké módní doplňky ANTORINI doporučuje prestižní módní magazín VOGUE.

Přidat komentář

Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.