TOP 5 Slim peněženek na karty

Zaměřeno na peněženky na karty: Podívejte se na nejoblíbenější peněženky od Antorini na karty.

Také se potýkáte s potřebou přestat nosit velkou peněženku? Hledáte praktická pouzdra nebo peněženky na karty? Chtěli byste něco užšího, tenkého, co by se pohodlně vešlo do kapsy a přitom jste stále měli u sebe všechny nezbytné karty a hotovost? Řešením je slim peněženka na karty, nejtenčí peněženka z celé kolekce!  Do této peněženky pohodlně vložíte všechny potřebné karty. Peněženka je navržená týmem designerů ANTORINI tak, aby splňovala i nejnáročnější požadavky na kvalitu a praktičnost.

Tato malá kožená peněženka je ideální pro všechny vaše aktivity, ať už ji vezmete s sebou na schůzku, budete ji nosit v kapse v běžné dny nebo ji vezmete s sebou na večerní párty. Jedná se v podstatě o pouzdro na karty, díky jejímu slim profilu ji můžete vzít s sebou kamkoli - ve dne i večer, všude ji můžete vzít s sebou.

Rozměr peněženky je 10 x 8 cm a přestavuje naprosto ideální rozměr. Kromě karet se do peněženky pohodlně vejde finanční hotovost, stačí bankovky přehnout a využít prostřední kapsu, do které můžete uložit v případně nutnosti i mince či jiné drobnosti. 

slim kožené peněženky

Všimněte si, jak jsou boky kůže pečlivě zakládané dovnitř, jedná se o mistrovskou ruční práci.

Tento model slim peněženky z kůže na karty a přehnuté bankovky je ideální jako dárek, pokud nevíte, co dát muži, tuto peněženku jistě ocení, i pokud by ji měl používat jako svou druhou peněženku.

Peněženka je vyrobená ruční pečlivou výrobou. Pro výrobu pouzdra jsme vybírali nejkvalitnější italské a francouzské kůže.

slim kožené peněženky

Modelové řady ANTORINI slim kožených peněženek.

černá slim kožená peněženka

Černá varianta peněženky. Tuto ultratenkou černou peněženku můžete používat také jako luxusní pouzdro na vizitky a karty.

Peněženka obsahuje:

 • šest přihrádek na platební karty (z každé strany tři přihrádky)
 • prostor pro přehnuté bankovky
 •  

  dárkové balení slim peněženekDárkové balení je důležité, obzvlášť vybíráte-li peněženku jako dárek.

  modrá slim peněženka

  Elegantní kombinace tmavě modré a hnědé kůže dodává peněžence charisma. Tato kombinace je ideální pro gentlemany, kteří rádi nosí tmavě modré kombinace. Kůže na výrobu této peněženky pochází z prestižní italské koželužny. Vnitřní prostor je vykládán černou viskózou. Peněženka se snadno vejde do kapsy u saka.

  peněženka slim pro mužeIdeální peněženka do business, zastane funkci peněženky, pouzdra na vizitky, tj. vizitkáře i pánského pouzdra na doklady a karty. Peněženky můžete sladit s dalšími doplňky od ANTORINI jako jsou kravaty, diáře nebo kožené aktovky.

  peněženka na pártyAť už se večer chystáte do uzavřené společnosti nebo jdete na párty, oceníte tuto černo hnědou kombinaci, která patří k nejoblíbenějším.

  Slim kožené peněženky pro muže od ANTORINI jsou velmi tenké tak, abyste s sebou mohli pohodlně nosit vše, co potřebujete a přesto jste v kapse neměli těsno. Vybírat můžete také z našich nejtenčích peněženek, do kterých pohodlně zasunete karty a vnitřní kapsu využijete pro přehnuté bankovky.

  Obzvlášť v dnešní době, kdy již není třeba s sebou fyzicky nosit mnoho klubových a slevových karet (obvykle je nosíme v mobilním telefonu), je tato peněženka ideální volbou. Kapesní velikost je ideálním vyhledávaným rozměrem. Umístíte do ní jen ty nejnutnější karty a máte jistotu, že nebudete muset řešit, do jaké kapsy dát svou velkou peněženku. 

  Hledáte-li spíše pouzdro, kam místo karet potřebujete umístit vizitky, volte vizitkář, výběr vizitkářů najdete v kategorii vizitkáře.

  Kolekce tenkých peněženek patří k nejprodávanějším. Vyberte si ještě dnes tu svou na Antorini.cz.

  SOUVISEJÍCÍ
  Pánské peněženky
  Luxusní kravaty

  Nejprodávanější pánské peněženky

  Přidat komentář

  Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.