Dámské luxusní hedvábné šátky

Hledáte luxusní hedvábný šátek? Připravili jsme pro vás výběr těch nejkrásnějších od ANTORINI.

Otisk precizní ruční práce, dokonalý design, to vše promítnuto do luxusního hedvábného základu. Taková je nová kolekce šátků ruční výroby z hedvábí ANTORINI.

Hedvábné šátky

Nejatraktivnější hedvábné šátky od ANTORINI

Hedvábné šátky ANTORINI představují nadčasovou eleganci, přírodní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Jsou ideálním společníkem pro každý den a pro každou příležitost. 

Hedvábné šátky

Módní šátky nejvyšší kvality vyrobené v Itálii

Představujeme překrásné luxusní šátky ANTORINI z hedvábí mimořádné kvality vyrobené tradičními technikami v Itálii.

Precizně zpracované do nejmenších detailů, vznešené a elegantní šátky s ručně šitými okraji lemů.

Exkluzivní šátky z kolekce Vintage

Hedvábné šátky

Šátky ANTORINI jsou nezbytným módním doplňkem pro dámy s vysokým smyslem pro vytříbený styl. Originální symbióza dokonalosti a rafinované zdobnosti.

Design šátků z kolekce Vintage navazuje na historické ikonické vzory značky ANTORINI, které se v průběhu let staly nepřekonatelnými mezníky v moderním designu.

Jedinečné motivy, nejkvalitnější hedvábí a ruční výroba v Itálii představují onu pověstnou dokonalost odkazů starých mistrů. Šátky jsou dárkově balené. Materiál: 100% hedvábí, rozměr: 90 x 90 cm. 

Hedvábné šátky ANTORINI zakoupíte ZDE

 

Hedvábné šátky

 

Přidat komentář

Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.