Začíná Advent a s ním se přibližujeme k Vánocům zase o kousek blíže. Začíná nejvhodnější doba na výběr vánočních dárků tak, abyste ještě vše v klidu stihli objednat, zabalit a užili si při tom i předvánoční klid. 

vánoční dárky pro ženy

Luxusní vánoční dárky pro ženy - Vánoční dárky, které rozzáří oči každé ženě

Dárkový průvodce vánočními dárky pro ženy. Vyberte své ženě ten nejkrásnější vánoční dárek. Blíží se krásné a klidné období v roce, ve kterém můžete dát své partnerce najevo, jak moc ji milujete a vážíte si jí. Vánoční dárky, které rozzáří oči každé ženě.

Jaký vánoční dárek pro ženu k Vánocům?

1. Hedvábný šátek

Šátky

Vánoční dárek plný něhy: Tento krásný hedvábný šátek pro vás vyrábíme z nejjemnějšího italského hedvábí mimořádné kvality ve městě Como v Itálii. Okraje šátku jsou ručně šité. Elegantní šátek z limitované kolekce Vintage dává okusit ryzí vznešenost, je nezbytným doplňkem pro dámy s vysokým smyslem pro vytříbený styl. Originální symbióza dokonalosti a rafinované zdobnosti.

HEDVÁBNÉ ŠÁTKY Z NOVÉ KOLEKCE

šátky

2. Elegantní kabelka

Elegantní kabelka

Vánoční dárek pro úchvatné ženy: Okouzlující ikonická kabelka ANTORINI Chantal představuje ztělesnění rafinovanosti, luxusu a ryzího sebevědomí. Nechte se okouzlit dokonalými křivkami, perfektními proporcemi a čistými liniemi této překrásné kabelky. Špičkové provedení a dech beroucí kouzlo předurčují Chantal k dokonalému sladění pro denní i večerní nošení či jako společník vašeho business dne.

Kabelka je ručně vyrobená z nejkvalitnějších italských kůží tradičními rukodělnými postupy. Boční a středové linie jsou zvýrazněné pravou hadí kůží. Ostré linie doplněné o luxusní masivní zámek podtrhují výjimečný dojem, jenž nenechá nikoho na pochybách o jeho nositelce. Masivní zlatý zámek s logem ANTORINI je uzamykatelný. 

3. Peněženka ve tvaru srdíčka

Peněženka ve tvaru srdíčka

Vánoční dárek z lásky: Romantická novinka od ANTORINI v podobě krásného srdíčka byla vytvořená s jediným cílem: zachytit lásku a radost. Představuje slunečný den, rozkvetlou louku nebo vlnící se hladinu moře. Představuje lásku a radost ve všech formách.

4. Dámské kožené diáře

Dámské kožené diáře

Praktický vánoční dárek pro ženu: Luxusní dámské diáře na rok 2023 určené pro elegantní business ženy. Dámské diáře jsou vyrobené z nejkvalitnějších italských a francouzských kůží. Kroužkové varianty diářů zdobí pozlacená nebo porhodiovaná kroužková mechanika.

5. Dámské peněženky z pravé hadí kůže

Dámské peněženky

Vánoční dárky pro elegantní a moderní ženy: Kolekce luxusních dámských peněženek ANTORINI Couture představuje dámské peněženky vyrobené z pravých hadí kůží.

Řemeslníci ANTORINI dali vzniknout mimořádné kolekci, která je ukázkou nejnáročnějšího řemeslného zpracování. Jako podšívky každé dámské peněženky byly vybrány překrásné luxusní italské moire látky. Jasné, svěží barvy s krásnými zářivými moire efekty jsou v dokonalé harmonii s interiérem každé peněženky.

Vánoční dárky pro ženy vyzařující půvab a ženskost

Čím blíže je štědrovečerní večer 24. prosince, tím více se nás může zmocňovat nervozita, obzvláště tehdy, pokud byste rádi vybrali krásný dárek pro manželku, přítelkyni, sestru, maminku, kamarádku či jinou blízkou osobu a stále ještě nemáte nic vybráno. Rádi vám s výběrem pomůžeme, stačí se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky.

Tipy na vánoční dárky pro ženy

 

  1. HRACÍ SKŘÍŇKA, ŠPERKOVNICE. Nádherná hrací skříňka s překrásným obrazem od světové malířky Lena Liu, Hummingbird with Fuchsia (Kolibřík s fuchsiemi). Natahovací strojek přehrává po otevření skříňky nádhernou skladbu Petra Iljiče Čajkovského - Waltz of the Flowers.

  2. LUXUSNÍ HEDVÁBNÝ ŠÁTEK ANTORINI IMPERIALE. Luxusní červený hedvábný šátek ANTORINI Imperiale z limitované kolekce dekorovaný zlatými ornamenty a anděly. Tento krásný luxusní šátek pro vás vyrábíme z nejjemnějšího italského hedvábí mimořádné kvality ve městě Como v Itálii. Okraje šátku jsou ručně šité. 

  3. ROMANTICKÉ SRDÍČKO ANTORINI, BÍLÉ. Romantická novinka od ANTORINI v podobě krásného srdíčka byla vytvořená s jediným cílem: zachytit lásku a radost. Představuje slunečný den, rozkvetlou louku nebo vlnící se hladinu moře. Představuje lásku a radost ve všech formách. 

  4. A6 KOŽENÝ DIÁŘ 2023 / DENÍKKolekce ANTORINI nabízí A6 kožené desky s vyměnitelným obsahem. Díky tomuto systému můžete desky používat jako diář, deník, zápisník či adresář. Navíc je možné dokoupit nové náhradní náplně včetně kalendáře vždy na nový rok. Desky obsahují dvě vertikální přihrádky na poznámky a kapsičku na poznámkové papírky ANTORINI. Kapsičku je možné využít i na vsunutí platební karty či vizitky. Poznámkové papírky jsou součástí balení a je možné je dokupovat.

  5. DÁMSKÝ RŮŽOVÝ ZÁPISNÍKKrásný růžový zápisník je jako stvořený pro ženy, ze kterých čiší energie, hravost a radost ze života. Zápisník z nové kolekce je plný ženskosti a hravé krásy. Zápisník je ručně vyrobený z kvalitní italské hovězí kůže s ještěrčím vzorem. Ať už si ho vezmete s sebou kamkoli, skvěle souzní s vašim pozitivním vyzařováním. Zápisník je doplněn o praktickou kapsičku na vizitky či poznámky a podélnou kapsu po celé délce zápisníku s možností uložení poznámek a českých bankovek. Poznámkový bloček i mini propiska jsou součástí balení.

  6. LUXUSNÍ DÁMSKÁ KOŽENÁ PENĚŽENKA ANTORINI COUTURE, PRAVÁ HADÍ KŮŽE. Luxusní dámská kožená peněženka ANTORINI Couture je ručně vyrobená z úchvatné pravé hadí kůže. Řemeslníci ANTORINI dali vzniknout mimořádné kolekci, která je ukázkou nejnáročnějšího řemeslného zpracování. Jako podšívky každé dámské peněženky byly vybrány překrásné luxusní italské moire látky. Jasné, svěží barvy s krásnými zářivými moire efekty jsou v dokonalé harmonii s interiérem každé peněženky.

  7. DÁMSKÉ KOŽENÉ POUZDRO NA PAS. Kožené pouzdro na pas ANTORINI je tím nejlepším z dílen italských mistrů. Pouzdro je ručně vyrobeno z nejkvalitnější italské hovězí kůže. Moderní kombinace zlaté a kontrastní korálově červené kůže přináší nezaměnitelný pocit kvality, luxusu a krásy.

  8. LUXUSNÍ DEKORAČNÍ POLŠTÁŘ ANTORINI VINTAGE, 40 CM, MODRÝ. Představujeme krásný dekorační polštář na pohovku či křeslo v benátském stylu vhodný do stylových interierů. Dodejte svému pokoji nádech italských Benátek. 

  9. NÁDHERNÁ KAŠMÍROVÁ ŠÁLA ANTORINI, ŠEDÁ.  Nádherná hřejivá kašmírová šála s jemným vzorem z jedné strany. Vyrobeno z nejkvalitnějšího kašmíru ve Skotsku.

dárky pro ženy

VÁNOČNÍ DÁRKY: Tipy na luxusní vánoční dárky pro ženy / Průvodce vánočními dárky, Vánoce 2023.