Luxusní kravaty

Sedmkrát skládané kravaty ANTORINI

Není nic horšího, než špatně uvázaná kravata, a to navíc ze špatného materiálu. O člověku totiž na první pohled dokáže leccos prozradit, stejně jako boty, hodinky nebo pásek, do jehož dvou třetin spony by zmíněná kravata měla dosahovat. Moderní muž navíc volí dle obleku a příležitosti také vhodný uzel, a to ať už se jedná o tradiční Křížový uzel, Manhattan nebo zřejmě nejpoužívanější Windsorský uzel či jeho poloviční verze. A po jakých značkách tedy sáhnout? Doporučujeme osvědčené luxusní výrobce, jako Hermés, Burberry, Davidoff a nebo právě exkluzivní ANTORINI. 

Zdroj: iLuxus.cz

luxusní kravata

Kravaty představují vysokou prestiž

Luxusní kravaty ANTORINI představují vysokou prestiž i záruku mimořádné kvality. Jsou vyráběny tradičním rukodělným zpracováním přímo v italské Neapoli a na výrobu jediné kravaty je zapotřebí opravdu velkého množství kvalitního hedvábí, a to celý metr čtvereční! Proces výroby je tedy daleko složitější, než u jakýchkoli běžně dostupných vázanek. Již při prvním dotyku lze pocítit markantní rozdíl. Kravaty jsou navíc sedmkrát ručně skládané a navíc ručně šité! Překrásná mistrovská práce. 

kravaty

Všimněte si vysoké gramáže hedvábí a zadní části, ze které je patrné ruční složení (sedmkrát). Kravaty jsou navíc doplněné o přívěsky z pravého korálu a 18kt zlata.

ELEGANTNÍ KRAVATA, MODRÁ S TALISMANEM PRO ŠTĚSTÍ

Elegantní kravata ručně ušitá ze sedmkrát skládaného hedvábí s nejvyšší pečlivostí italskými mistry. Kravata ukrývá drobný přívěsek z pravého červeného korálu a pozlaceného stříbra 925/1000 "corno-pepperoncino", neboli červenou papričku, která je tradičním talismanem pro štěstí a ochranu před zlem. Přívěsek je pečlivě uschován uvnitř záhybů kravaty a díky své drobné velikosti není při nošení vidět z žádné strany. Elegantní a okouzlující, pro pány s vysokým smyslem pro kvalitu.

Darujte originální luxusní dárek, který bude přinášet štěstí! Baleno v luxusní dárkové krabičce ANTORINI.

V roce 2012, 2013 a 2016 obdržela ocenění jako nejkvalitnější kravata světa.

Rozměry:
 153 x 8 cm
Materiál:
 100% žakárové hedvábí
Přívěsek: pravý červený korál a pozlacené stříbro 925/1000
Barva: tmavě modrá
luxusní kravaty

Luxusní kravaty nejvyšší kvality

Hledáte-li skutečně luxusní kravaty nejvyšší kvality, možná si kladete otázku: Jak takovou kravatu vybrat a jak ji poznat? 

Prvním rozlišujícím znakem mezi běžnými a skutečně luxusními kravatami je KVALITA HEDVÁBÍ A JEHO MNOŽSTVÍ POUŽITÉ K VÝROBĚ. Řada „rádoby“ luxusních kravat je vyrobena z nižší sorty hedvábí (pokud se vůbec o hedvábí jedná) a po otočení kravaty a pohledu na její zadní stranu ji poznáte podle sešití dohromady. Tento druh levné výroby se používá proto, aby výrobce co nejvíce ušetřil na materiálu a výsledná kvalita se slovu luxusní stěží přibližuje. 

luxusní kravaty s talismanem pro štěstí

Z jakého množství jsou vyráběny luxusní kravaty?

Na výrobu jedné luxusní kravaty je zapotřebí velkého množství kvalitního hedvábí (jeden metr čtvereční) a výrazně složitější proces výroby. Luxusní kravaty jsou ručně střižené a skládané.

Jak má tedy vypadat zadní strana luxusní kravaty?

Standardem na poli luxusních kravat jsou sedmkrát skládané kravaty. Ty nejluxusnější jsou pak navíc doplněny o doplňky z ušlechtilých materiálů jako jsou přívěsky z pravého korálu nebo 18kt zlata. LUXUSNÍ KRAVATU TEDY POZNÁTE VELMI SNADNO, STAČÍ SE PODÍVAT NA ZADNÍ STRANU, JE-LI SKLÁDANÁ. 

 luxusní kravaty Antorini

Jaké značky kravat patří mezi nejluxusnější?

Mezi nejluxusnější patří rozhodně kravaty italské výroby ANTORINI. Tyto kravaty jsou vyrobené v nejvyšší kvalitě zpracování a z nejkvalitnějších materiálů. Kravaty jsou sedmkrát skládané, vyráběné tradičním rukodělným zpracováním přímo v italské Neapoli. 

pánské módní doplňky Antorini

ANTORINI - Značka luxusních italských kravat

ANTORINI je značkou luxusního módního zboží. Módní kolekce jsou velmi oblíbené u významných osobností a všech, kteří si potrpí na vysokou kvalitu. Nedokonalosti nejsou vítány. Každý výrobek je pečlivě navržen a propracován do nejmenších detailů. Ať už se jedná o kůži, hedvábí, kašmír nebo stříbro, vždy ucítíte, že jde o materiál nejvyšší kvality a na výrobku si dal někdo hodně záležet. 

luxusní kravaty Antorini

Pro výrobu se používá velký díl vysoce kvalitní hedvábné látky, která se ručně skládá a následně ručně šije. Výsledek je impozantní, kravaty jsou naprosto dokonalé ve všech směrech. 

ANTORINI ale není jen značkou luxusních kravat. V módní kolekci můžeme objevit také překrásné dámské šátky a šály. Každý kus je navržen předními návrháři a následně dopracován k dokonalosti. Ženy jistě ocení špičkovou kvalitu hedvábí a smysl pro eleganci i možnost variací nošení, které především dlouhé šály umožňují.