FoceníFocení nové kolekce pánských aktovek

25. září 2019
Připravujeme novou výrobu z úchvatných zlatých kůží. V kolekci budou i zlaté pánské peněženky, které jsou velmi oblíbené a byly počátkem léta zcela vyprodány.

19. června 2019
Připravujeme první prototypy velmi elegantních luxusních kabelek. Kabelky budou zdobeny luxusním zámkem, který byl vyroben ve spolupráci s vynikajícím italským designerským studiem. Kabelky jsou vzorovány a následně budou vyráběny v naší neapolské továrně z nejkvalitnějších italských kůží tradičními rukodělnými postupy.
 

29. května 2019 10:09

Dokončili jsme výrobu masivních zlatých zámků pro novou kolekci. Krásná, certifikovaná "Made in Italy" výroba.

23. dubna 2019 05:29

Dokončujeme novou kolekci luxusních dámských peněženek. V tuto chvíli na peněženky již pouze připevňujeme krásná nová táhla a připravujeme peněženky k focení. Peněženky budou již brzy ke koupi v našem e-shopu.


18. dubna 2019 08:02

Jako podšívku dámských peněženek jsme vybrali překrásné luxusní italské látky moire (česky moaré). Jasné, svěží barvy s krásnými zářivými moaré efekty jsou v dokonalé harmonii s interiérem každé peněženky. Jemná ruční práce je základem pro dokonalý výsledek. 

10. dubna 2019 11:21

Ve spolupráci s prestižním francouzským studiem jsme dokončili výrobu designových táhel ANTORINI určených pro novou kolekci zipových peněženek.

7. dubna 2019 7:39

Pečlivě šijeme steh po stehu nové modely dámských peněženek z nádherných hadích kůží. Vytváříme návrhy, rozkresy, kombinujeme a dáváme vzniknout úchvatné kolekci, která je ukázkou nejnáročnějšího řemeslného zpracování.

25. března 2019 10:23

Právě v tuto chvíli pro Vás připravujeme novou kolekci z překrásných mimořádně luxusních hadích kůží, které jsme pro Vás nechali vyrobit v prestižní italské koželužně, se kterou spolupracují jen vybrané prestižní značky. Hadí kůže prošly velmi náročným procesem zpracování, na každou z nich byl vybarven nádherný  barevný vzor. V tuto chvíli jsou již kůže kompletně hotové a připravené k další výrobě. 

14. února 2019 12:59

Ve spolupráci s vynikajícím italským designerským studiem pracujeme na návrzích, CAD designu a CNC výrobě nových kovových součástí a zámečků určených pro naši novou kolekci. Krásná, certifikovaná "Made in Italy" výroba.

19. ledna 2019 4:27

V naší italské továrně dokončujeme šití posledních kusů pánských aktovek z nové kolekce. Aktovky jsou již nyní ke koupi v našem e-shopu.

11. prosince 2018 10:25

Tým návrhářů ANTORINI připravil první nákresy překrásných modelů luxusních kabelek ANTORINI určených pro sezónu 2020.

9. listopadu 2018 19:19

Naši talentovaní návrháři připravili první nákresy nových zámků, jejich další rozkres a realizaci budeme připravovat s vynikajícím italským designerským studiem, které vyrábí kovové doplňky pro nejluxusnější světové značky.

27. října 2018 06:00

Připravujeme nové nákresy designu kovových táhel pro zipové peněženky a další doplňky. Velmi krásné originální tvary budou zdobit novou kolekci zipových peněženek 2019. Výrobu táhel bude zajišťovat prestižní francouzské studio.

12. září 2018 09:54

Navrhujeme novou úchvatnou kolekci ze zářivých kůží. Krásné módní doplňky pro ženy. Kombinujeme jemné i kontrastní barvy s novými zářivými kůžemi. Překrásné módní doplňky šijí mistři svého řemesla tradičním ručním způsobem s důrazem na každý detail.


Více informací o kolekcích ANTORINI naleznete v Blogu na našich stránkách.