Tipy na dárky pro ženy

Ponořte se do krásy doplňků ANTORINI.

Pojďte se podívat na tipy na dárky pro ženy vyrobené s láskou a pečlivostí. 

CENTRÁLNÍ MÍSA NA OVOCE IMPERATORE, POSTŘÍBŘENO
mísa na ovoce
Nádherná, masivní mísa na ovoce s tradičními dekoracemi.
Ručně tepané dekorace.

Rozměr: 31,7 (průměr) x 14 cm
Materiál: postříbřený kov
Dodáváme v dárkovém balení ANTORINI. 


Luxusní dámská kožená peněženka ANTORINI Couture je ručně vyrobená z úchvatné pravé hadí kůže.

Řemeslníci ANTORINI dali vzniknout mimořádné kolekci, která je ukázkou nejnáročnějšího řemeslného zpracování. Jako podšívky každé dámské peněženky byly vybrány překrásné luxusní italské moire látky. Jasné, svěží barvy s krásnými zářivými moire efekty jsou v dokonalé harmonii s interiérem každé peněženky. 

Táhla pro zapínání peněženky byla vytvořena ve spolupráci s prestižním francouzským studiem. Táhlo vnitřního zipu je se zacvakávacím mechanismem. Peněženky jsou vybaveny švýcarskými zipy obsahující příměs zlata. 
Kolekce Couture představuje eleganci, v níž se snoubí nadčasovost a aktuální trendy. Skrývá v sobě vyváženou kombinaci krásy a síly. 

Dámská peněženka obsahuje: 
 • tři hlavní oddělení; 
 • centrální kapsu na mince; 
 • dvě vnitřní podélné kapsy (na každé straně jednu) na doklady, účty, apod.;
 • 8 přihrádek na karty a vizitky.
Materiál: pravá hadí kůže, uvnitř hovězí kůže 
Rozměry: 10,8 x 19,7 cm 
Barva: krémový interiér

Luxusní dámské kožené peněženky ANTORINI Couture jsou nabité nespoutaností, krásou a elegancí. Dávají okusit smysl pro styl dokonalé ženy milující módu, eleganci a luxus.

Tuto luxusní dámskou peněženku dodáváme v dárkovém balení. 


VELKÁ HRACÍ ŠPERKOVNICE, LABUTÍ JEZERO

Nádherná, ručně vyrobená šperkovnice s hudebním motivem inspirovaným Labutím jezerem. Ručně malovaná dřevěná hrací skříňka je polstrována světlým semišem. Natahovací strojek přehrává po otevření skříňky nádhernou skladbu Petra Iljiče Čajkovského - Waltz of the Flowers. 

Hrací skříňky jsou vyrobeny tradičními rukodělnými technikami italských mistrů. Skříňky jsou vyrobeny z vybraného dřeva upraveného tak, aby se nikdy nekroutilo. Dřevo je následně pokryto jemnou vrstvou mahagonového dřeva z kořene mahagonového stromu, aby mělo vyšší kvalitu a výraznější strukturu. Dřevo je při výrobě několikrát pečlivě broušeno, hlazeno a lakováno a v případě víčka následně opatřeno krásnou malbou. Na závěr je krabička vystavena třífázovému pečlivému lakování, které ji chrání proti povětrnostním vlivů a zaručuje nevadnoucí kvalitu a barevnost. 

Rozměry: 16 x 19 x 7 cm 

* Krásný mechanický strojek se ručně natahuje na spodní straně skříňky. Po odkrytí krytu je možné nahlédnout i do jeho útrob a kochat se mistrnou funkčností hracího mechanismu. 

dámský zápisník

Krásný růžový zápisník je jako stvořený pro ženy, ze kterých čiší energie, hravost a radost ze života. Zápisník z nové kolekce je plný ženskosti a hravé krásy. Zápisník je ručně vyrobený z kvalitní italské hovězí kůže s ještěrčím vzorem.

Ať už si ho vezmete s sebou kamkoli, skvěle souzní s vašim pozitivním vyzařováním. Zápisník je doplněn o praktickou kapsičku na vizitky či poznámky a podélnou kapsu po celé délce zápisníku s možností uložení poznámek a českých bankovek. Poznámkový bloček i mini propiska jsou součástí balení.

Vybavení zápisníku:
 • poznámkový bloček
 • mini propiska
 • kapsička na poznámky/vizitky
 • podélná kapsa na poznámky/bankovky

  Materiál: italská hovězí kůže
  Rozměr: 11 x 8 x 1 cm
  Barva: růžová, uvnitř ivory

  Součástí zápisníku je mini propiska s černou náplní pro ANTORINI vyrobená v Japonsku. Na Vaše přání je možné dodat mini propisku také s modrou, zelenou, červenou náplní nebo mikrotužku. V případě zájmu napište, prosím, svůj požadavek do poznámky k objednávce.

  Zápisník dodáváme dárkově balený.

  K zápisníku je možné dokoupit náhradní bločky i mini propisku. 

 • Přidat komentář

  Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.