Manžetové knoflíčky pro dobře oblečeného muže

Manžetové knoflíčky patří k elegantním pánským doplňkům, které zdobí pánské košile již od 17. století. Pro použití manžetového knoflíku je třeba mít košili vhodnou pro manžetové knoflíčky. Manžetový knoflík spojuje dva cípy manžety košile a je ozdobnou náhradou klasických knoflíků. 

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky jsou nejen elegantním doplňkem, často poukazují také na sociální status nositele. Již od sedmnáctého století muži toužili po doplňcích, které by byly elegantnější než samotná kravata. Formální oblečení dobře oblečeného muže si dnes bez manžetového knoflíku stěží můžeme představit. 

Stříbrné manžetové knoflíčky

Knoflíčky se staly běžnou součástí elegantního společenského oblečení. Přestože někteří výrobci vyrábějí také manžetové knoflíčky pro ženy, jedná se spíše o výjimku, neboť většina manžetových knoflíčků je určená výlučně mužům. 

Manžetové knoflíčky zakoupíte v těchto kategoriích:

Letecké manžetové knoflíčky

Pánské manžetové knoflíčky pro muže

Designové manžetové knoflíčky pro elegantního muže

Knoflíčky se vyrábějí z nejrůznějších materiálů a tomu také odpovídá cena knoflíčků. Mezi muži jsou nejoblíbenější designové knoflíčky z kvalitních materiálů jako je stříbro, zlato nebo diamanty. Důvodem je nepochybný vliv knoflíčků na určitou společenskou prestiž. Luxusní oblek doplněný o luxusní kravatu si žádá luxusní knoflíček. 

Elegantní manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky Swarovski

Většina manžetových knoflíčků od luxusních výrobců je dodnes vyráběná ručně. Stejně jako pánské hodinky mají muži vášeň i pro manžetové knoflíčky. 

Knoflíčky

Není neobvyklé, pokud má muž ve své sbírce velké množství, z těchto důvodů se pro manžetové knoflíčky prodávají také boxy na manžetové knoflíky. 

Šperkovnice na manžetové knoflíčky

Přidat komentář

Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.