Jaký dárek koupit k různým příležitostem v roce 2023?

Možná právě teď stojíte před situací, před kterou stojí každý z nás hned několikrát do roka: Potřebujete vybrat dárek.

Pro každého z nás to ale znamená trochu jinou situaci. Někdo ví hned, co by se hodilo, jiný neví ani po hodinách usilovného hledání a vybírání.

Dárky

Mají být vaše dárky luxusní, kvalitní, netradiční nebo spíše originální? Hledáte jen maličkost, která potěší? Nebo spíše dar, který bude hodnotný? Podle toho, jak si odpovíte, bude mít charakter i vámi vybraný dárek. 

Prohlédnout si můžete také tipy na vánoční dárky 2023.

Volte dárek podle situace a osobnosti obdarovaného

Při výběru dárku je třeba myslet na mnoho faktorů, především pak osobnost obdarovaného. Sebevědomému extrovertnímu muži můžete věnovat peněženku s kontrastním interiérem. Pro gentlemany introverty volte raději decentní barvy v odstínech hnědé, černé nebo tmavě modré. Při výběru dárku nezapomeňte zohlednit věk obdarovaného a událost, pro kterou dárek vybíráte.

Vybíráte-li dárek k Vánocům, prohlédněte si tipy na luxusní vánoční dárky.

Dárky

K narozeninám, Vánocům, výročí nebo svatbě se soustřeďte především na záliby obdarovaného, jeho osobnost, charakter a zvyky. Pro milovníka golfu se bude hodit zcela jiný dárek než pro milovníka knih. Pokud obdarovaného příliš dobře neznáte, volte univerzální dárky jako je peněženka nebo diář.

Luxusní dárky

 

Společenské události a dárky obchodním partnerům

Peněženky

U společenských událostí jako je dárek obchodnímu partnerovi, kterého příliš dobře neznáte, u události jako jsou promoce, pracovní ocenění nebo uvítací dárky vybírejte raději tradiční dárky, které nejsou příliš osobní, vhodné jsou například manažerské doplňky, zápisníky, diáře, desky. U všech dárků je velmi důležité, jak je dárek zabalený.

Především u společenských a obchodních událostí je třeba předávat dárek elegantně, vkusně a reprezentativně zabalený.

Dárkové balení

 Dárky pro muže     |       Dárky pro ženy

 

Kategorie: Dárky

Přidat komentář

Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností LUSSOLIBE Milano SE. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.