Prestižní pánské aktovky Antorini

Poznejte mimořádnou kvalitu a prestiž s pánskými business aktovkami Antorini. Kolekce Antorini představuje aktovky vyrobené z nejkvalitnější italské kůže. 
 
Prvotřídní ruční práce italských mistrů, luxusní provedení a výběr materiálů zanechává jedinečný dojem a pocit jedinečnosti i komfortu. 
pánská aktovka
Pánská business kolekce ANTORINI Executive vnáší do manažerských aktovek eleganci a charisma.

Základ tvoří mistrovská rukodělná práce a přírodní materiály s důrazem na zdlouhavé procesy zpracování kůží, jejichž výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost. Na počátku vzniku této kolekce stála snaha vymanit se z šedého průměru a dosáhnout dokonalosti v každém směru. 
kožené pánské aktovky

Značka ANTORINI je vyhlášená svou schopností až překvapivě snadno propojovat historii a moderní trendy. Výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost a lehkost odrážející se i v minimální váze aktovky.
pánská značková aktovka business
Dvě hlavní oddělení doplněná o kapsičku na zip, kapsičku na telefon či drobnosti, poutka na psací potřeby, jsou doplněna o dvě kapsy na dokumenty a zadní kapsu na zip. Aktovka tak nabízí dostatek prostoru pro každodenní nošení.
pánská aktovka
Nosit ji můžete v ruce či přes rameno díky odnímatelnému ramennímu popruhu. Aktovky byly vyrobeny v Itálii tradičními rukodělnými postupy.

Rozměry: 42 x 32 x 9 cm
Materiál: kvalitní italská hovězí kůže

Vyrobeno v Itálii.
pánské aktovky business 
Poznejte mimořádnou kvalitu a prestiž s pánskými doplňky a aktovkami Antorini.
pánská aktovka business
Business kolekce Antorini představuje aktovky s prestižním designem, vyrobené z nejkvalitnější kůže. Prvotřídní ruční práce italských mistrů, luxusní provedení a výběr materiálů zanechává jedinečný dojem a pocit jedinečnosti i komfortu.
pánské business aktovky
Aktovky zakoupíte v našem eshopu v kategorii Pánské aktovky >